Vaikų dienos centras
KONTAKTAI IR APIE MUS

Šiaulių miesto šeimos centro Vaikų dienos centras įsikūręs viename iš šeimos centrui priklausančių kotedžų K. Korsako g. 61, Šiauliai. Turime puikias sąlygas, kurių dėka galime vaikams suteikti saugią bei ramią aplinką atlikti namų darbus, bei praleisti smagiai laiką. Centras suteikia vaikams galimybę ugdytis ir tobulėti inovatyvioje ir saugioje aplinkoje. Organizuojame centrą lankančių vaikų maitinimą, teikiame pagalbą ruošiant namų darbus, ugdome socialinių įgūdžių ir asmeninių kompetencijų ugdymo ir palaikymo paslaugas. Vaikų dienos centro tikslas – teikti dienos socialinės priežiūros ir ugdymosi (kompleksinę) pagalbą vaikams, augantiems socialinę riziką patiriančiose, socialiai remtinose bei socialinių, psichologinių ir kitokių problemų turinčiose šeimose, siekiama pagerinti jų gyvenimo kokybę ir sumažinti socialinę atskirti.

Vaikų dienos centre sudaromos sąlygos vaikams patenkinti savo kaip asmenybių esminius poreikius, kurių jie negali patenkinti bei vystytis ir pilnaverčiai funkcionuoti, augdami bei gyvendami šeimoje. Dienos centrą lanko 7-18 metų amžiaus vaikai. Vaikams organizuojami inovatyvūs, sportiniai bei meninės išraiškos užsiėmimai. Skatinama vaikų saviraiška bei savivertės augimas. Organizuojamas socialiai turiningas laisvalaikis, socioedukaciniai užsiėmimai bei fizinis aktyvumas.

Kontaktai:

Tel. 869634185

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Sužinokite daugiau apie vaikų veiklą prisijungę prie mūsų paskyros Facebook'e.

Taip pat dalinamės keletu nuotraukų iš mūsų veiklos:

Boulingas, filmas

Išvyka į Palangą, Gintaro muziejus, Iliuzijų namas Eureka, Palangos tiltas

Išvyką į Raubonių parką

Išvyką į Telšius, Muziejus Alka aplankytas

 

Įvairūs kepiniai ir darbeliai, Užgavenes ir kelionė prie lapės

Nuotolinis bendravimas, kalėdiniai darbeliai, maisto daviniai

Misija

• Vaikų globos namų misija – su turimais ištekliais teikti kvalifikuotas, kokybiškas, prieinamas socialinės globos ir socialines paslaugas, siekiant optimalių rezultatų, atitinkančių globotinių ir šeimų patiriančių sunkumus lūkesčius.

Vizija

Vaikų globos namų vizija - būti modernia, bendradarbiaujančia įstaiga, teikti kokybiškas socialines paslaugas ir efektyviai vykdyti jai pavestas funkcijas.

Vertybės

1. pagarba - kiekvienas žmogus yra unikalus ir vertingas;
2. profesionalumas - dirba lanksčiai ir atsakingai, siekia kokybiškų rezultatų;
3. bendradarbiavimas - bendro tikslo siekimas su paslaugų gavėju, geranoriškai ir laiku keičiasi informacija tarpusavyje ir su partneriais;
4. tobulėjimas - nuolat kelia savo kvalifikaciją, yra atviri naujovėms ir taiko jas savo darbe;
5. konfidencialumas - vaikų globos namų darbuotojai gerbia informacijos slaptumą, konfidencialumą, atsakingo panaudojimo principus savo profesiniame darbe.
Turite gerų idėjų ir pasiūlymų, o gal norite įvertinti paslaugų kokybę?