Prieinamumo įrankiai

Prevencinio projekto „Graži Mama“ siekiamybė motyvuoti mamas, kurios gyvena socialinę riziką patiriančioje šeimoje, dėl gyvenimo kokybės gerinimo, taip pat siekiama ugdyti moterų pasitikėjimo savimi jausmą, bei kelti jų savivertę.

Šio projekto tikslas padaryti makiažą, šukuoseną ir fotosesiją mamoms gyvenančioms socialinę riziką patiriančioje šeimoje mamos dienos progai paminėti. Prevencinis projektas „Graži Mama “ vyko 2022 m. balandžio 29 dieną, adresu Žemaitės g. 22-19, Šiaulių m.

Iš viso projekte dalyvavo 9 mamos. Dalyvaujančios mamos galėjo į šį projektą atvykti su vaikais, vyrais ir pan. Prevencinio projekto tikslu buvo sudaryta programa, asmenų atvykimo laikas, kavos pertraukėlės, šukuosenų ir makiažo atlikimo paskirti laikai.

Prevencinį projektą „Graži Mama“ padėjo neatlygintinai įgyvendinti Douglas kosmetikos parduotuvės vizažistės ir Šiaulių miesto šeimos centro fotografas.

 

Projektą organizavo Šiaulių miesto šeimos centro socialinės darbuotojos, dirbančios su šeimomis I. Savickė ir T. Zajenčkauskaitė.

Kviečiame kartu prisidėti prie
Šilumos, jaukumo sukūrimo vaikams. Visos surinktos lėšos skiriamos mūsų vaikams
Naudojatės mūsų paslaugomis?
Turite gerų idėjų ir pasiūlymų, o gal norite įvertinti paslaugų kokybę?
SUKURTA DIMAX
Copyright © 1992 - Dabar seimosc.lt